Державне підприємство"Старокостянтинівський завод ЗБШ"


Яндекс.Метрика

Информация о заводе

Державне підприємство "Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал" засноване на державній власності, підпорядковане Міністерству транспорту України, входить до складу Державної адміністрації залізничного транспорту України. 

         Спеціалізується на виробництві залізобетонних виробів для підприємств Укрзалізниці. Виготовляє матеріали верхньої будови колії.

         Унікальність підприємства полягає в тому, що саме тут виготовлюють складні та відповідальні елементи для залізничних мостів та вперше розпочато і успішно впроваджено виготовлення комплектів плит переїзного та пішохідного настилів.

          Задовольняє потреби підприємств Обленерго та Укртелекому необхідною кількістю попередньо напружених залізобетонних віброваних стояків, призначених для опор повітряних ліній електропередач та зв'язку. Постачає різноманітну залізобетонну продукцію для житлового будівництва та будівництва автомобільних доріг.

        

 

НАША ІСТОРІЯ

 

 

         "Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал" створений на підставі рішення Головного управління колії і споруд Міністерства шляхів сполучень СРСР від 26 червня 1957 року. Введений в експлуатацію наказом начальника Південно-Західної залізниці № 141-Н від 3 серпня 1962 року. 

 

 

         Проектна потужність 15тис. м3 залізобетонних шпал для залізниць була доведена до 30 тис. м3. В 1976 році завод переведений на випуск залізобетонних шпал для трамвайних колій, потужністю 23 тис. м3 в рік. 

 

 

         Процес формування нинішнього колективу розпочався восени 2000 року, в результаті приходу  нової команди, викликаний необхідністю забезпечити впровадження у виробництво таких видів залізобетонної продукції, які могли б забезпечити їх реалізацію і відповідно надходження доходів.
         Це було актуально, бо на той час, через відсутність ринків збуту трамвайних шпал, підприємство знаходилося в стані глибокої кризи. Саме з метою вирішення цієї проблеми і було розпочато формування колективу, перед яким було поставлено це завдання. Роботу було розпочато в бетонно - формувальному цеху з найнижчим за всю свою історію рівнем виробництва. За сім років праці пройдено досить складний і нелегкий шлях, але разом з тим, досягнуто вагомих результатів. На сьогодні підприємство є одним з найуспішніших заводів серед промислових підприємств Укрзалізниці, зі своїми досягненнями і навіть традиціями, які здобуто за період відродження, становлення та розвитку. Нині процес розширення виробництва та впровадження нових видів продукції триває. Цими досягненнями успішно вирішено основне завдання, поставлене керівником заводу на початку діяльності: запрацювати на повну потужність з максимально можливою ефективністю.

         Розпочавши свою діяльність у 2000 році з чисельністю працюючих 51 особа та обсягом виробництва 305,4 тис. грн., уже в 2007 р. виготовлено товарної продукції в діючих цінах на суму 40 000 тис. грн.(без ПДВ). Саме впровадження у виробництво шпали СБ-3 забезпечило зростання темпів виробництва, порівняно, наприклад з 2006 роком у 2,4 рази, сприяло ефективній роботі підприємства, а також стало основним джерелом коштів для успішного розвитку та розширення його діяльності. Ефективна промислова діяльність дозволила реорганізувати технічне забезпечення залізобетонного виробництва. За цей період на підприємстві значно розширено матеріально - технічну базу. Лише у 2007 році капітальні інвестиції складали 4 млн. грн. Вже два роки поспіль - 2005р. та 2006р. за підсумками роботи, підприємство нагороджено Почесним дипломом Державної адміністрації залізничного транспорту Укрзалізниці , відповідно за ІІІ та І місце в галузевому змаганні. У 2003 році підприємство - лауреат Міжнародного конкурсу "Золоті торгові марки", керівник - переможець Всеукраїнського конкурсу "Кращий роботодавець 2003 року та відзначений міжнародною нагородою "Золотий меркурій".

 

 

Форма входу

Пошук

Календар

«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту