Державне підприємство"Старокостянтинівський завод ЗБШ"


Яндекс.Метрика

Політика у сфері якості

 

Розуміючи, що першочерговим питанням в досягненні довготривалих партнерських відносин з нашими клієнтами і в розвитку нових партнерських стосунків, є якість продукції і послуг, підприємство

 ДП “Старокостянтинівський завод ЗБШ” забезпечує функціонування і поліпшує  систему управління якістю, яка  є  запорукою нашого успіху. Основним показником реалізації нашої політики є ступінь задоволення купівельного попиту споживачів України на якісну продукцію: залізобетонні вироби для потреб залізниць України, будівельних підприємств та індивідуальних забудовників. Ми готові реалізувати політику за рахунок задоволення замовника сучасною системою сервісу, доступною ціною, широкою і стійкою системою розповсюдження, швидкою реакцією на зміну споживчого попиту.Результатом виконання наведених принципів повинна стати стратегія підприємства, яка забезпечить постійний ріст, розвиток і вдосконалення виробництва.

Наші принципи:

досягнення оптимального співвідношення ціна якість продукції та послуг для клієнтів порівняно з конкурентами

проведення постійного дослідження побажань покупців з метою впровадження нових видів продукції та послуг

відповідність продукції і послуг міжнародним і національним стандартам

постійне зниження кількості скарг і рекламацій від наших клієнтів

розширення освоєних і завоювання нових ринків збуту продукції

впровадження новітніх технологій з метою підвищення продуктивності праці, якості продукції і зниження собівартості виробів

підвищення соціальних умов працівників через покращення якості продукції

формування та впровадження принципів роботи, що відповідають світовим стандартам

постійне поліпшення системи управління якістю підприємства

залучення працівників з метою повного використання їх здібностей на користь підприємства

Політика підприємства направлена на створення, підтримку та вдосконалення системи управління якістю, в якій підготовлений персонал зможе повністю реалізувати свої можливості.

Підприємство постійно проводить роботи з сертифікації своєї продукції в системі УкрСЕПРО і має сертифікати відповідності на вироби, дбає про вдосконалення та модернізацію виробництва.

Успіхи підприємства знайшли визнання на різних рівнях, а саме: “Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал” став лауреатом Міжнародного конкурсу "Золоті торгові марки"  2003 року, переможцем Всеукраїнського конкурсу "Кращий роботодавець 2003 року" серед промислових підприємств та Міжнародного конкурсу "Золотий меркурій" 2004 року, лауреатом Всеукраїнського конкурсу “100 кращих виробів” в номінації вироби промислово-технічного призначення 2004 року.

Система управління якості підприємства відповідає вимогам національного стандарту ДСТУ ISO 9001-2001

Система управління якістю поширюється на всі підрозділи підприємства і всі види діяльності.

Директор підприємства бере на себе обов’язки по забезпеченню ефективного функціонування      системи      управління    якістю      відповідності       вимогами     стандарту  ДСТУ ISO 9001-2001.

Форма входу

Пошук

Календар

«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Друзі сайту

������ �����������